kancelaria prawna, poszukuję!

kancelaria prawna, poszukuję!

Poszukiwany jest na już adwokat, który ma duże doświadczenie w sprawach związanych z separacją i rozwodami.

Cim45

Posty: 1

 
My byliśmy w kancelarii prawnej w sprawie separacji, a później rozwodu i nam pomogli. Dobry adwokat jest w stanie pokierować swoim klientem. Na pewno kluczem do sukcesu przy rozwodzie będzie napisanie w fachowy sposób pozwu rozwodowego.

Rico

Posty: 3

 
Najlepiej jest podzwonić po różnych kancelariach, bo można się wtedy dowiedzieć, co dana kancelarii oferuje. Wtedy wiemy czy chcemy z nimi współpracować czy nie? Tutaj liczy się również czas, bo nie każdy adwokat ma go dla nas dużo zarezerwowanego i trzeba się z tym liczyć.

Jarko445

Posty: 4

 
Mnie pomógł jeden prawnik, który jest w moim mieście i naprawdę się na tym zna, ale nie wiem czy ma czas. Z tego, co wiem to ma tak mnóstwo klientów, iż się nie wyrabia.

bruklin187

Posty: 8

 
Znalezienie dobrego prawnika nie jest jakimś wielkim problemem. Nie musi to być osoba, która mieszka blisko nas. Jeśli jest to jakaś poważna sprawa to lepiej prawnikowi zapłacić za dojazdy, ale przynajmniej wiemy, że wygramy w naszej sprawie. Koszty nie zawsze są najważniejszej, a przynajmniej ja tak do tego tematu podchodzę.

Czesio

Posty: 14

 
Im bardziej będzie fachowy prawnik tym lepiej dla nas. Lepiej zapłacić wiecej, lecz mieć do pomocy osobę, która ma niesłychanie szeroki zakres wiedzy, z której skorzystamy.

AdamDzii

Posty: 2

 
Najlepszym rozwiązaniem jest odszukać kogoś, kto się zajmuje nie wszystkim, a konkretnymi sprawami, bo wtedy jest to specjalista, który jest w stanie nam pomóc. Można wtedy wygrać swoją sprawę, a na tym nam niezmiernie zależy.

TomekK

Posty: 14

 
Polecam adwokata, który ofertę ma na stronie internetowej https://kancelaria-wiszniewska.pl/adwokat-prawnik-czy-radca-prawny.html. Mnie przy zachowku po zmarłym bardzo pomógł.

krysian6

Posty: 3

 
Z tego, co wiem to u radcy prawnego można obecnie uzyskać pomoc przy rozwodzie. Dawniej była to osoba, jaka zajmowała się tylko sprawami związanymi z firmami, niemniej jednak od paru lat ma również usługi dla klientów prywatnych. Znajoma z takich usług jakiś czas temu korzystała.

Jareczkoww

Posty: 3

 
Znajomy korzystał z pomocy jakieś kancelarii, albowiem właśnie chciał mieć opiekę nad osobą nieletnią. Musiałbym się z nim skontaktować, albowiem nie zagłębiałem się w ten temat. Mam na głowie inne problemy, ale akurat w tym wypadku prawnik raczej nie będzie w stanie mi pomóc, a szkoda, albowiem mnóstwo by to zmieniło.

Elegancja23

Posty: 3