radca prawny, kogo polecicie ?

radca prawny, kogo polecicie ?

Poszukuje radcy prawnego, który jest obeznany w prawie pracy? Jeśli znacie kogoś takiego do dajcie mi znać.

Lechu351

Posty: 1

 
Jeśli zależy Wam na poradach prawnych to na https://www.gierusradca.pl znajdziecie kogoś do pomocy. Warto skontaktować się w tej sprawie, aby uzyskać odpowiedzi na wszystkie pytania.

mikesmith0103

Posty: 2

 
Bez problemów można będzie znaleźć prawnika z dużym doświadczeniem. Od czego mamy Internet? Można korzystać z kogoś na miejscu jak i można korzystać z kogoś, kto znajduje się po drugiej stronie kraju. Internet nam właśnie takie możliwości daje i na pewno warto z nich skorzystać. Z porad prawnych będziemy wtedy bardzo zadowoleni.

eluśrrr

Posty: 18

 
Tylko specjalista od prawa pracy czy rodzinnego jest w stanie nam pomóc, dlatego warto się do niego zgłosić. Powiem, o co nam chodzi i znajdzie rozwiązanie problemu.

Lizusek45

Posty: 8

 
Jeśli chcemy uzyskać szybką pomoc to tylko prawnik nam pozostaje. Można nawet przez telefon się wszystkiego dowiedzieć. To ułatwia nam zadanie, bo nie trzeba będzie osobiście chodzić. Nie zawsze u siebie w mieście a już tym bardziej na wsi takiego prawnika mamy.

Mier56

Posty: 4

 
Bez problemów można będzie odszukać prawnika z dużym doświadczeniem. Od czego mamy Internet? Można korzystać z kogoś na miejscu jak i można korzystać z kogoś, kto odnajduje się po drugiej stronie kraju. Internet nam właśnie takie możliwości daje i na pewno pożądane byłoby z nich sięgnąć. Z porad prawnych będziemy wówczas niezmiernie zadowoleni.

Kleooo6

Posty: 2

 
Z tego, co pamiętam jest radca prawny w Rzeszowie, który bardzo dobrze zna się na prawie rodzinnym. Znajomym pomagał przy rozwodzie i alimentach. Muszę się dowiedzieć, kto to był i wtedy Wam podeśle jakieś konkretniejsze namiary.

ruszaj45

Posty: 2