pęknięta szybka w Iphonie

pęknięta szybka w Iphonie

Gdzie nie przepłacę za naprawę szybki w iphone? Możecie mi coś sensownego podpowiedzieć? Jestem po dwóch niezależnych wycenach i trochę średnio to wygląda przyznam szczerze. Szukam serwisu jakościowego, ale też z normalnymi cenami, a nie z maksymalnym wyzyskiem.

DobreSlowo

Posty: 1

 
Generalnie to przyzwyczaiłem się do rozpoznawania twarzy w iphone i przyznam, że jak doszło do uszkodzenia to natychmiast szukałem pomocy. Skontaktowałem się telefonicznie z
https://applemobile.pl/naprawa-face-id-iphone-12-11-xs-x-xr i zaproponowali naprawę wysyłkową, skorzystałem i wszystko ok do tej pory. Na 180 dni dali mi zabezpieczenie, ze będzie działało i faktycznie tak było. Nie mam problemów do tej pory. Samodzielnie i tak nic nie zrobisz. Nie mam narzędzi, nawet bym się bał cokolwiek rozkręcać. Drogo też nie jest, cennik jasny podają, do akceptacji. Widzisz nawet status naprawy na bieżąco. Bardzo mi się podoba takie podejście. Właściwie wszędzie powinno obowiązywać.

ciumar1

Posty: 10

 
Potwierdzam, że to bardzo dobry serwis i szybko ogarniają, co się stało i co trzeba naprawić. Czasami proponują większą naprawę, chociażby modułu wyświetlacza, ale zawsze wiesz przed, czy opłaca się zdecydować. Z reguły tak.

piehoot

Posty: 18

 
Warto się trochę podszkolić z wiedzy o telefonie, żeby nie nabrać się na dodatkowe koszty w serwisie moim zdaniem, więc dobrze doradzacie.

Dooog

Posty: 9

 
Właśnie z szybką jest ten problem, że z czasem może wpłynąć na cały moduł wyświetlacza, albo jeszcze się uszkodzenie pogłębi i będzie zbyt kosztowne, żeby ruszać. Im szybszy serwis, tym lepiej z reguły.

amrmas22

Posty: 7

 
Zakupy fajnie się robi, dzięki Face ID. Niektórzy narzekają na prywatność, ale chodzi o wygodę jednak. Technologia przyszłości zdecydowanie i warto wiedzieć, jak telefon działa generalnie, żeby nawet samodzielnie wstępnie zdiagnozować.

Motospec

Posty: 8

 
Pewnie i tak cię czeka wymiana całego modułu ekranu, jeżeli już plamy są, albo utrata płynności działania. Ogólnie to można wszystko zrobić i to w normalnej cenie, ale pod warunkiem, że się zgłaszasz do wyspecjalizowanego serwisu.

Orange444

Posty: 8

 
Też się z różnymi rzeczami do nich zgłaszałem i za każdym razem w tym samym tygodniu odbierałem telefon. Jak stacjonarnie to pewnie od ręki wiele rzeczy robią.

Boss

Posty: 5