wymiana baterii iphone

wymiana baterii iphone

Nie wiem, czy to bateria w iPhone, czy coś innego, ale mam problemy z zasilaniem można powiedzieć. Kto w Szczecinie szybko ocenia takie rzeczy?

Hoteowo24h

Posty: 2

 
No właśnie to samo potwierdza publikacja serwisu https://applemobile.pl/wymiana-baterii-w-iphone-ile-kosztuje-wymiana-baterii-w-iphone-serwis-iphone-szczecin-applemobile-pl/. Baterie to technologia, która cały czas się rozwija i trzeba brać poprawkę. Wymiana to najtańsza usługa serwisowa, albo na pewno jedna z najtańszych, więc nie boli. U mnie wymiana baterii u nich zawsze skutkowała pełnym powrotem sprawności. System nie zwalnia. Profilaktycznie, jak coś się dzieje zaczynaj od analizy baterii.

beata77

Posty: 14

 
Jak się za bardzo telefon nagrzewa, szczególnie z tyłu to znaczy, że prawdopodobnie bateria spuchła. Nie ma z tym żartów. Zdarzały się przecież nawet wybuchy baterii. Fakt, że nie jakieś tragiczne, ale i tak byłoby dziwnie znaleźć się w takiej sytuacji ;)

Dzidzia

Posty: 7

 
Podstawowe objawy, że coś z baterią się dzieje to puchnięcie, nagrzewanie się telefonu, czasami wyłączenie podczas rozmowy, czy zwykłym użytkowaniu, zacinanie się systemu. Przeciętna bateria po roku, dwóch latach już się i tak do niczego nie nadaje. To tak na marginesie.

wisełka88

Posty: 6

 
Sprawna bateria to niestety, ale podstawa użyteczności. Niestety iPhone to specyficzny telefon, więc nawet samodzielnie trudno rozkręcić i tam wszystko wsadzić we właściwej pozycji. Trzeba się do tego przyzwyczaić. Nie jest jednak, źle, jeżeli technik obejrzy raz na jakiś czas telefon.

Bienkus

Posty: 7

 
Teraz w modzie serwisy mobilne. Kurier wpada, zabiera sprzęt i zwraca. Dla mnie idealna opcja dla ludzi z mniejszych miejscowości, gdzie nie ma takiego dostępu do autoryzowanych serwisów.

derwer56

Posty: 16