domki nad jeziorem Łagów, proszę o pomoc ?

domki nad jeziorem Łagów, proszę o pomoc ?

Mam ochotę odwiedzić w jednym dniu Niemcy, ale nie chciałbym poświęcać na to całego mojego urlopu. Domki na wynajem Łagówek wydają się dobrą bazą wypadową. Pomóżcie mi podjąć decyzję.

pilor56

Posty: 1

 
Nie ograniczajcie się tylko do wędkarstwa i jazdy na rowerze :) Noclegi w Łagowie dają wielkie pole do manewru. Świetny jest park linowy, gdzie bawiliśmy się doskonale razem z dziećmi. Możecie też spróbować ponurkować – chyba nie będzie na to lepszej okazji.

dermert

Posty: 3

 
Te obiekty są znakomicie wyposażone. Do dyspozycji gości pozostaje funkcjonalna kuchnia, jest gdzie się wyspać oraz poleżeć w przypadku brzydszej pogody. Nie trzeba nawet jechać daleko od domków nad jeziorem Łagowskim – do każdego z nich przylega spory, funkcjonalny ogród.

messi10

Posty: 11

 
Tutaj nie doświadczysz takich tłumów jak w Zakopanem czy nadmorskich kurortach. Z tego powodu odpoczniecie od hałasu i pooddychacie powietrzem dobrej jakości. Domki letniskowe w Łagowie są naprawdę warte sprawdzenia.

Marioleczka

Posty: 12

 
Tak, zdecydowanie się nie zawiedziesz. Była tam piękna pogoda, świetnie spędziliśmy z rodziną weekend w sierpniu. Domki nad jeziorem Łagów są zawsze wysprzątane – nie mam absolutnie żadnych uwag co do zakwaterowania.

Rouudee

Posty: 7

 
Tak, to doskonała baza na wyjazdy do kilku większych miejscowości w kraju oraz za zachodnią granicą. Noclegi w Łagowie są w przystępnej cenie, więc każdy może sobie pozwolić na pobyt w tym miejscu.

Posty: 2

 
Spośród sporo propozycji polecam w szczególności tą: https://przystanlagowek.pl. Nie padła wcześniej żadna konkretna nazwa, więc pokuszę się o opisanie własnych doświadczeń. Obiekty są nowe, tak samo jak ich wyposażenie. Położone w wybornej lokalizacji domki letniskowe w Łagowie pozwolą na spędzenie miłego czasu.

100%UP

Posty: 9

 
Potwierdzam, iż można w jeziorze złowić wspaniałe okazy mnóstwo gatunków. Również ścieżki rowerowe są w dobrym stanie – jednym słowem jest co robić :) Domki na wynajem w Łagówku dają idealną okazję do aktywnego spędzenia wolnego czasu, nawet w czasie spacerów.

Klasowe34

Posty: 7

 
Dla fanów nietypowych pomników oraz katolików polecam odwiedzić pomnik Chrystusa Króla w Świebodzinie. Domki na wynajem w Łagówku są położone niezwykle blisko tego miejsca.

Aniusiaaa1

Posty: 8