gdzie w Warszawie wynająć mieszkanie

gdzie w Warszawie wynająć mieszkanie

Jeśli wynajmowaliście ostatnio mieszkanie i możecie podpowiedzieć, gdzie ewentualnie znaleźć można dużo ofert to dajcie znać jak to wygląda i gdzie ewentualnie można tych ofert szukać. Chętnie skorzystam z podpowiedzi, bo nie chce też w nieskończoność szukać i przeglądać oferty więc jak macie jakiegoś agenta, którego możecie podpowiedzieć to dajcie znać.

Ycomojo

Posty: 1

 
Staraj się poszukać kogoś kto będzie miał ofertę prywatną, wtedy będziesz mógł sporo zaoszczędzić na ewentualnej prowizji do agencji.

namok

Posty: 12

 
Zdecydowanie polecam szukać mieszkania z agencją, powiesz o co Ci chodzi i dostaniesz kilka propozycji do wyboru, a z nich będzie można szukać dla siebie mieszkania.

drumer

Posty: 6

 
Nawet jeśli chcesz uniknąć agencji to nie zawsze będzie to możliwe, bo często te oferty atrakcyjnych mieszkań agencje mają na wyłączność.

frotka90

Posty: 8

 
Fajnie to wypadło w moim przypadku jeśli chodzi o serwis www.OfertyHome.pl i dostępne tam mieszkania na wynajem. Gotowa oferta od nich jeśli chodzi o mieszkania, duży wybór nieruchomości więc można było na spokojnie coś znaleźć. Poza tym fajna opcja z tym, że płaci się jednorazowo prowizję 260 i można szukać mieszkania do momentu, gdy znajdzie się to odpowiednie dla siebie.

Dzidzidek

Posty: 2

 
Rzeczywiście może być to problemem w niektórych sytuacjach, ale faktycznie jest tak, że nawet jak chcesz uniknąć agencji to nie zawsze się to uda, bo wynajmujący będzie z nią współpracował. I jak mieszkanie Ci się spodoba to już nie będziesz miał wyjścia i trzeba płacić prowizję.

Black_Riot

Posty: 21