wideorejestrator

wideorejestrator

Jakie macie doświadczenia z rejestratorami wideo do samochodów? Warto się na taką opcję do auta zdecydować? Jeśli ewentualnie możecie mi coś podpowiedzieć też odnośnie producentów, których warto wybierać to dajcie znać jak to wygląda i po jakie marki warto będzie sięgać. Jeśli ewentualnie jesteście w stanie coś i zaproponować sensownego to dajcie znać jak to wygląda, jakie rejestratory warto wybierać.

adam_r

Posty: 1

 
Myślę, że sam pomysł na to, by mieć rejestrator będzie bardzo dobry, bo to taki sprzęt, który istotnie może ułatwić funkcjonowanie. Jak będziesz szukał dla siebie takiego urządzenia to warto sprawdzić to ten producent ma do zaoferowania i na ile będzie to model, który jest pozytywnie oceniany przez użytkowników. Spore jest też zróżnicowanie cenowe więc warto sprawdzać czym te poszczególne urządzenia różnią się między sobą.

hammlot

Posty: 10

 
Często można w sieci wiele filmików obejrzeć z rejestratorów i tym samym przekonać się, że warto taki sprzęt mieć, bo dzięki niemu będzie się miało dla siebie zabezpieczenie. Jak coś się wydarzy na drodze to będziesz miał filmik, możesz zablokować jego nadpisanie i czasami też łatwiej będzie coś udowodnić, gdy np. sprawca wypadku nie będzie chciał się do tego przyznać. Warto na pewno takie kwestie również mieć na uwadze.

Black_Riot

Posty: 5

 
Myślę, że jeśli chodzi o dobrze funkcjonujący wideorejestrator to na markę Xblitz - https://www.mediaexpert.pl/foto-i-kamery/wideorejestratory/xblitz będzie można liczyć. U mnie model GO SE fajnie się sprawdza. Ogólnie model nie jest zbyt duży, urządzenie funkcjonuje na wysokim poziomie, nagrywanie w FH. Jeśli szukasz kamery, która będzie w dobrej cenie a jednocześnie będzie się w praktyce dobrze sprawdzać to można na ten model liczyć. Ale ogólnie XBlitz ma sporo tych urządzeń więc coś tam pewnie się wybierze.

Lechu_351

Posty: 2

 
Moim zdaniem jeśli będziesz szukał dobrego rejestratora to staraj się wybierać coś przynajmniej z Full HD, ewentualnie będzie także można myśleć o różnych sprzętach, które są dostępne z 4K, choć takie urządzenia będą już droższe. Natomiast w zależności od tego co klient potrzebuje trzeba takiego rejestratora szukać. Jeśli ktoś dużo jeździ w nocy to wtedy warto wybierać rejestrator, który po zmroku będzie sobie dobrze radził.

Rico

Posty: 4

 
Zobacz jak sytuacja wygląda jeśli chodzi o różne modele rejestratorów. Warto zwrócić uwagę na te różne sprzęty, zobaczyć funkcje, czy będzie dołączona kamera na tylną szybę, jak to będzie wyglądało jeśli chodzi o funkcjonalność rejestratora, jak będzie wykonany czy będzie radził sobie w trudnych nocnych warunkach. To wszystko będzie miało także wpływ na podejmowaną decyzję więc warto będzie zwrócić uwagę na takie kwestie.

amrmas22

Posty: 14

 
Faktycznie rejestrator to będzie taki praktyczny sprzęt, który warto mieć na uwadze jeśli chodzi o wyposażenie auta. Szczególnie jak dużo się jeździ, po różnych trasach to nigdy nie wiadomo co się na drodze wydarzy. W związku z tym na pewno warto będzie się postarać o znalezienie takiego sprzętu, który będzie rejestrował wideo i jeśli coś będzie się działo to też będzie się w ten sposób miało odpowiedni materiał dowodowy w sprawie.

Marioleczka

Posty: 3