kredyt frankowy Śląsk

kredyt frankowy Śląsk

Jeśli jest tutaj ktoś po sprawie z kredytu frankowego i udało mu się wygrać to może się podzieli kontaktem do kancelarii, która sprawę prowadziła. Szukam dla siebie kogoś, sporo jest w sieci ofert, prawnicy się ogłaszają, że zajmują sprawami frankowymi, ale nie chce tak w ciemno wybierać, żeby nie wpaść w ręce jakich pseudospecjalistów i potem może jeszcze przez nich taką sprawę przegrać.

Yhajuse

Posty: 1

 
Trzeba do tego podejść racjonalnie, tak że prawnik, który w tych sprawach się specjalizuje ma na tyle doświadczenia, że będzie w stanie taką sprawę poprowadzić profesjonalnie, zadba o to, by rozstrzygnięcie było faktycznie pozytywne. Natomiast samemu można sobie narobić przy takiej sprawie więcej problemów niż pozytywów. Więc jeśli już zaczynać w sądzie spór z bankiem to jak dla mnie tylko pod okiem dobrego adwokata.

Marioleczka

Posty: 9

 
Dobry adwokat będzie w stanie taką sprawę od A do Z poprowadzić i radzi sobie z tymi zapisami umowy, które trzeba wyciągnąć, by faktycznie pokazać w sądzie, że bank nie działał zgodnie z prawem. Samodzielne prowadzenie takiej sprawy będzie jednak dość trudne więc warto będzie szukać kogoś z doświadczeniem, kto będzie w stanie się tym tematem zająć i będzie w stanie taką sprawę poprowadzić na wysokim poziomie.

TomekK 

Posty: 3

 
Akurat jeśli chodzi o prawników to wydaje mi się, że tematyka związana z frankami staje się faktycznie popularna i sporo kancelarii się tym zajmuje. Jak będziesz szukał specjalisty dla siebie to staraj się sprawdzić co kancelaria oferuje i ile już takich spraw ma za sobą. To jednak kluczowa kwestia, która będzie miała wpływ na to czy potem faktycznie to doświadczenie pomoże w wygraniu sprawy. Można bowiem dość łatwo przegrać nawet taką sprawę do wygrania.

Kolekcjoner

Posty: 9

 
Czasami w tych kredytach frankowych drobne elementy umowy są kluczowe więc warto faktycznie szukać kogoś kto zna temat i będzie w stanie się dobrze taką sprawa zająć, będzie w stanie ją na odpowiednim poziomie poprowadzić. Czasami te niuanse będą decydować o tym, czy w sądzie uda się wygrać czy raczej nie i potem się okaże, że sprawy kredytu frankowego w ogóle nie uda się dla siebie pozytywnie rozstrzygnąć.

Madzia

Posty: 3

 
Każda umowa jest tutaj inna więc doświadczenie w takich sprawach i umiejętności adwokata mają znaczenie. Na Śląsku na pewno można liczyć na Dawida Karolczyka. Adwokat wyspecjalizowany w sprawach frankowych więc profesjonalnie podejdzie do tematu i wydaje mi się, że będzie w stanie dla Ciebie taka sprawę na odpowiednim poziomie poprowadzić. Warto na pewno się z nim skontaktować i zobaczyć po analizie umowy co można zrobić.

090913123

Posty: 2

 
Niewątpliwie jeśli chodzi o prawników, którzy zajmują się frankami to rozwija się ten rynek usług, ale też trzeba być ostrożnym, bo można się mocno przejechać na tych prawnikach, którzy się reklamują jako specjaliści, a w rzeczywistości zajmują się tym bardzo krótko. Tak można łatwo sprawę przegrać, nawet taką, która jest spokojnie do wygrania. Więc staraj się szukać prawnika, który będzie w stanie tą sprawę poprowadzić profesjonalnie i będzie wiadomo, że się na tym zna.

Wygodniś22

Posty: 4

 
Raczej orzecznictwo działa na korzyść tych, którzy chcą sprawę zaczynać, ale to też pod warunkiem, ze wyciągnie się w pozwie te rzeczy, które są dla tej sprawy kluczowe, a to wcale nie będzie takie proste. Jak dla mnie samemu nie ma się co za to brać, bo tylko można wtopić taką sprawę. Raczej szukanie specjalisty, prawnika który kompleksowo od A do Z będzie mógł taką sprawę poprowadzić i to zrobi w odpowiedni sposób.

Różyczka

Posty: 8

 
Mimo orzeczeń TSUE to ciągle jednak banki się w sądach bronią więc tutaj staraj się jednak poszukać kancelarii, która będzie za tą sprawę odpowiadała. To jednak kwestia, która ma bardzo duże znaczenie i może mieć wpływ na rozstrzygnięcie więc warto będzie szukać kogoś kto będzie w stanie taką sprawę kompleksowo poprowadzić, podejście do tego profesjonalnie i będzie wiadomo, że sukces w sprawie będzie do osiągnięcia.

Fanatyk

Posty: 2

 
Wydaje mi się, zę większość kancelarii, które się tym zajmują na początku w ogóle będzie analizować taką umowę i robią to bardzo często za darmo więc będzie okazja do tego, by wypracować z nimi pozytywne rozstrzygnięcie, a jeśli w ogóle sprawa nie będzie miała podstaw do prowadzenia to kancelaria na samym początku to będzie w stanie określić po analizie umowy, ale tutaj właśnie to doświadczenie prawników będzie miało kluczowe znaczenie dla współpracy.

johncena67

Posty: 29