realizacja własnych projektów szycie, jaka firma?

realizacja własnych projektów szycie, jaka firma?

Wiecie może gdzie będę mogła realizować własne projekty, na szycie zabawek?

Buła

Posty: 5

 
Moja koleżanka powiedziała mi, iż jest coś takiego jak szycie maskotek z rysunków dzieci. Z chęcią dowiem się, kto takie robi.

Pacothelllucia

Posty: 16

 
Warsztaty z szycia dla przedszkolaka są naprawdę świetne. Zapisałam moje dziecko w wieku 5 lat i jest bardzo zadowolone. Zajęcia takie uczą dziecko kreatywności oraz pomagają pobudzać wyobraźnie i pomysłowość. Dzieci tam realizują własne pomysły i szyją co chcą. A to jest bardzo ważne.

alek44

Posty: 6

 
Najlepiej wybierać personalizowane upominki dla dziecka. Nic nie weseli tak dziecka, jak zabawka z ulubionej bajki lub inna rzecz, którą się interesują.

serwus

Posty: 10

 
Wiele stron oferuję personalizowane upominki dla dzieci. Musisz poszukać takich sklepów w internecie, jest ich wiele na pewno coś znajdziesz.

labuh

Posty: 16

 
Nietypowe prezenty handmade sprawdzają się dla każdego. Każdy doceni taki prezent typowy od serca.

propek1

Posty: 10

 
Kiedyś przez przypadek natchnęłam się na tą stronkę http://www.gosilandia.pl i wykonuję się tam szycie na zamówienie dla dzieci. Zamówiłam fajną maskotkę i muszę wam powiedzieć, że produkt jest bardzo dobrej jakości. Widać, że ktoś podchodzi do pracy z bardzo dużym zaangażowaniem. Polecam jak najbardziej, jeśli czegoś takiego szukacie.

Black_Riot

Posty: 4

 
Jest mnóstwo stron, które oferują personalizowane upominki dla dzieci. Fajne są takie prezenty, w tym roku też będę ich szukać.

radek

Posty: 6