Jaki skład masła do ciała preferujecie

Jaki skład masła do ciała preferujecie

Jaki skład masła do ciała preferujecie i czy coś na was szczególnie dobrze działa?

Klarkaa45

Posty: 1

 
No właśnie masło natłuszcza, więc składniki aktywne szybciej się rozchodzą po całym ciele i nie sądzę, żeby ktokolwiek miał od takiego kosmetyku skutki uboczne.

dermuster

Posty: 5

 
W moim osobistym porównaniu to masło lepiej wypada od balsamu, a co do takiego zakupu to stawiaj na zapach przede wszystkim, bo różnie ludzie preferują.

Marko

Posty: 3

 
Tak naprawdę masło chroni nie tylko latem, ale również przed ostrzejszymi mrozami, a nie wiem, czy ktoś to wcześniej zaznaczył. Jeden z takich kosmetyków, które stanowią nawet wsparcie domowej apteczki przy drobnych urazach, problemach dermatologicznych.

Kitas

Posty: 7

 
Jeżeli masz tendencję do wysuszania skóry to zdecydowanie tak, ale pamiętaj, że masło nie tylko na ciało, ale nawet na dłonie, czy zniszczone pięty się przyda. Naskórek się zmieni, zacznie lepiej wyglądać. Przerabiałam u siebie.

namok

Posty: 9

 
Możesz właśnie masłem przyśpieszyć gojenie się ran, bo masz warstwę ochronną na skórze po prostu. Stawiaj na masło nierafinowane, smaruj się regularnie, a zobaczysz wyniki. Powiedziałabym najlepsze po około 3 miesiącach.

Buła

Posty: 12

 
Po prost selekcjonuj po składzie. Jak potrzebujesz odświeżenia to trawa cytrynowa, coś pod regenerację to grejpfrut https://e-naturalne.pl/pl/p/Maslo-do-ciala-relax-TRAWA-CYTRYNOWA%2C-MIETA/1251. Można pokombinować ze składem. Jak się opalasz to moim zdaniem masło podkreśla kolor. Ciało pięknie się prezentuje, no i masz właściwie stałe nawilżenie, a tej zalety chyba w takie upały nie muszę podkreślać.

RuFiK

Posty: 11

 
Po cięższych peelingach doskonała sprawa, żeby kolor skóry właściwy wrócił, właśnie z tego powodu często stosuję.

TomekK

Posty: 3