fotografia ślubna w Zielonej Górze, kogo znacie ?

fotografia ślubna w Zielonej Górze, kogo znacie ?

Chciałbym zlecić fotografię ślubną w Zielonej Górze komuś, kto się na tym naprawdę bardzo dobrze zna. Kogo polecacie?

Wariat

Posty: 2

 
Wiem, że jest fotograf na ślub z Zielonej Góry, który wykonuje piękne zdjęcia. Znajomi ostatnio korzystali z jego usług. Nie wiem niestety jak się nazywa, ale się dowiem.

matek562

Posty: 14

 
Ofert jest bardzo dużo, dlatego na pewno każdy trafi na kogoś, kto spełni jego oczekiwania. Jeśli chcemy kogoś na już to może być niestety problem z terminem.

johncena67

Posty: 19

 
Fotograf musi mieć bardzo duże doświadczenie. To podstawa i wtedy zdjęcia wyjdą super. Specjalista to i aparatem za sto złotych jest w stanie zrobić coś wyjątkowego. Jeśli ma do tego nowoczesny i drogi sprzęt to można się spodziewać niesamowitych zdjęć.

Warszawiak

Posty: 9

 
Tutaj macie http://jacekpatecki.pl/portfolio/category/slub ofertę na fotografię ślubną w Głogowie i zajrzyjcie tam już teraz. Super fotograf robi przepiękne zdjęcia.

syrena88

Posty: 8

 
Dzisiaj jest o tyle dobrze, że fotografie ślubne robi się w plenerze. Robienie ich w studio nie było świetnym pomysłem. Mam takie fotografie i wszystko wygląda strasznie sztucznie, dlatego weselę się, że przyszła moda na fotografie w jakiś niezmiernie ciekawych miejscach. To lepiej wygląda.

waclawk6

Posty: 6

 
Według mnie zleca się fotografię ślubną w Zielonej Górze tylko specjaliście. To wyjątkowe zdjęcia i nie ma miejsca na ich poprawianie. To nie kolejne urodziny tylko coś więcej, dlatego trzeba znaleźć kogoś, kto się na tym zna.

Odi

Posty: 7

 
Każdy ma inne wymagania. Znajomy woleli wydać mało, natomiast i efektów też się super nie spodziewali. Inni wydali tysiące pln i mają teraz wspaniałe zdjęcia ze ślubu i ślubu.

Gruamer

Posty: 4

 
Fotograf musi mieć niesłychanie gigantyczne doświadczenie. To podstawa i wówczas zdjęcia wyjdą super. Specjalista to i aparatem za sto pln jest w stanie wykonać coś szczególnego. Jeżeli ma do tego nowoczesny i drogi sprzęt to można się spodziewać niesamowitych fotografii.

Marioleczka

Posty: 8