place zabaw dla dzieci

place zabaw dla dzieci

Zastanawiam się nad wprowadzeniem placu zabaw w ogrodzie, bo syn ma teraz sporo znajomości, a też siedzenie przed komputerem przez cały czas, czy konsolą to średni pomysł. Tylko nie bardzo wiem, czy jest coś w miarę prostego do złożenia i od kogo takie rzeczy w ogóle się zamawia?

Marioleczka

Posty: 1

 
Chciałem, żeby syn się częściej bawił na świeżym powietrzu właśnie, bo mamy takie czasy, że lepiej właśnie o takie sprawy zadbać wcześniej. Plac zabaw zamawiałem od https://woodlit.pl/place-zabaw/ i masz u tego producenta bardzo ciekawe możliwości rozszerzenia o dodatkowe akcesoria. Sama podstawa najczęściej wystarczy, ale jeżeli dziecko zapragnie czegoś nowego to nic nie stoi na przeszkodzie, aby plac zabaw lekko udoskonalić. I takie podejście mi się najbardziej podoba.

Anno Domini

Posty: 11

 
Dzieciom wstawiłem w poprzednim sezonie plac zabaw do ogrodu z serii https://woodlit.pl/place-zabaw/ i jestem bardzo zadowolony ze sposobu wykończenia nawet. Nie zgłosiłem żadnej wady technicznej. Samodzielnie poskładałem. Plac zabaw posiada miejsce na huśtawkę, zjeżdżalnię, tubę i to całkiem dynamiczną i zaprojektowaną w taki sposób, że dziecko faktycznie zjedzie, a nie się zatknie w środku. Stosują dobre materiały i widać, że ktoś sensownie podchodzi do projektowania.

namok

Posty: 2

 
Bardzo bogate place zabaw masz w https://woodlit.pl/place-zabaw/. Mamy u siebie plac zabaw połączony ze sklepikiem, domkiem, zjeżdżalnią, huśtawkami, kierownicą i bujakami. Ale to już oddzielnie dokupiliśmy. Mocowania doskonałe, drewno fajnie się prezentuje w ogrodzie. Świetna zabawka. Każde dziecko marzy o domku, nie oszukujmy się :) My też marzyliśmy. Teraz można zaspokoić takie pragnienia, a gwarancja na 3 lata.

labuh

Posty: 3

 
Możesz się skontaktować bezpośrednio z producentem placów zabaw dla dzieci https://woodlit.pl/place-zabaw/, a mają teraz ciekawe promocje. Z 15 000 złotych niektóre place zabaw zeszły na 9000 złotych, więc się bardzo opłaca po uwzględnieniu materiałów, projektu i możliwości zabawy. Taki plac zabaw spokojnie przez kilka lat posłuży, a nawet, jeżeli dzieci przestaną się bawić to można sprzedać, albo zostawić w ogrodzie, bo doskonale się prezentuje. Zawsze w ciekawy sposób zagospodarujesz taką konstrukcję. Pozdrawiam i naturalnie polecam.

Acclaim

Posty: 19

 
Bezpiecznie zaprojektowane przydomowe place zabaw dla dzieci tworzą w https://woodlit.pl/place-zabaw/, z pełną certyfikacją. Najlepiej to postawić sobie naprzeciwko okien, żebyś dziecko ciągle widział. Tam masz tyle konstrukcji, że do każdej aranżacji się dopasują. I jakieś motywy afrykańskie, lornetki do dodania, drabinki, ekwipunek sportowy, bujaki, co chcesz.

LKC00

Posty: 27

 
Bardzo naturalne place zabaw projektują w https://woodlit.pl/place-zabaw/ i uważam, że to dobry wybór, bo dziecko rozwija zdolności manualne, kreatywność, integruje się ze znajomymi. No i energia jest gdzieś zagospodarowana, a to bardzo ważne u niektórych dzieci. Sprawdzałem to konstrukcje w taki sposób zaprojektowane, żeby posłużyły na długie lata. Z drugiej strony możesz budować na polecanej przez nich powierzchni. Tam masz dodatkowo do wyboru i radzę spojrzeć, bo doskonale się sprawdza i poprawia wygląd ogrodu moim zdaniem.

Mnert67

Posty: 8

 
Większość biznesów, które wynajmują domki dla turystów inwestuje w place zabaw, więc możesz się dodatkowo zainspirować. Oczywiście nie zapomnij o gwarancji. Według mnie 2-3 lata to optymalnie.

mJaUrVcEin

Posty: 12

 
Też prowadzę biznes turystyczny i zainwestowaliśmy w tamtym sezonie z partnerem w rozbudowany plac zabaw dla dzieci od https://woodlit.pl/, bo mieli najdłuższą gwarancję na 3 lata i pełne wsparcie montażowe. Pojawił się wzrost zainteresowania klientów. Dużo dzieci się bawi i nie mieliśmy do tej pory żadnego zgłoszenia technicznego. Nic się nie odłamało, a plac zabaw eksploatowany właściwie dzień w dzień, dlatego polecam się skontaktować.

adamczykkk00

Posty: 4

 
Dla większego spokoju wstawiliśmy z mężem na podwórko plac zabaw z katalogu https://woodlit.pl/place-zabaw/. Zostawiam kontakt, bo duży wybór i to idzie bezpośrednio od producenta. Pełna certyfikacja. Największa zaleta, że masz kilka chwil wolnego dla siebie, a dzieci zdążą się wymęczyć i później inaczej atmosfera w domu wygląda. No i u nas syn planuje sobie samodzielnie rozrywkę. Bawi się już od dawna i nie było przypadku kontuzji, czy przypadkowego wysunięcia elementu. Konstrukcja wygląda stabilnie.

namok 

Posty: 8