tychy rolety, gdzie szukać?

tychy rolety, gdzie szukać?

Kto oferuje w Tychach rolety materiałowe? Chciałbym porównać różne oferty i wybrać coś, co mi się najbardziej spodoba.

wieszdo87

Posty: 1

 
Zamawiałem w Tychach rolety i firma naprawdę się postarała. U mnie to były rolety materiałowe, ale tradycyjne i jestem z ich oferty naprawdę bardzo zadowolony.

Yuri20

Posty: 4

 
Zamówiłem plastikowe okna z Katowic i firma wszystko dla mnie wykonała. Bez wątpienia były to okna z montażem, bo nie mam zamiaru tego robić sam. Na tym trzeba się znać i trzeba mieć na to czas. Wolę dopłacić i mieć kompletną usługę. Tym niezwyklej, że tak naprawdę wcale to nie kosztowało tak dużo jak niektórym się mogło to wydawać.

andrew66

Posty: 20

 
Najtaniej zawsze wychodzi zamawianie w jednej firmy rolet i okien. Wówczas mamy niezmiernie dobrze dopasowany komplet, który jest trwały i estetyczny.

Kruk

Posty: 18

 
Znalazłem oferty z roletami dzień noc z Katowic na stronie https://www.atol.net.pl/pl/oferta.html. Nie zagłębiałem się za mocno w te oferty, ale na pierwszy rzut oka wyglądają naprawdę bardzo dobrze. Zerknijcie sami i oceńcie jak to wygląda?

Nikusinski23

Posty: 21

 
Miałem na miary na firmę, jaka ma w Katowicach rolety, natomiast nie mogę dzisiaj tego odnaleźć, mieli wszystkie rodzaje rolet, zatem dopasowanie czegoś dla siebie nie sprawiało żadnych kłopotów. Ceny też były niskie.

fj-doc

Posty: 13

 
U mnie montowali tanie rolety w Tychach i firma naprawdę zrobiła wszystko bardzo dobrze. Zamówiłem rolety dzień noc, bo są według mnie najbardziej praktyczne. Znalazłem kolor, który mi odpowiada i nie wiem ile, ale bardzo krótko wszystko udało im się zamontować. To dzisiaj rolety działają tak jak należy.

pawel253

Posty: 15

 
Najtaniej zawsze wychodzi zamawianie w jednej firmy rolet i okien. Wtedy mamy bardzo dobrze dopasowany komplet, który jest trwały i estetyczny.

Black_Riot

Posty: 7

 
U mnie montowali tanie rolety w Tychach i firma naprawdę zrobiła wszystko niezmiernie dobrze. Zamówiłem rolety dzień noc, albowiem są według mnie najniezwyklej praktyczne. Znalazłem barwa, który mi odpowiada i nie wiem ile, niemniej jednak niezmiernie krótko wszystko udało im się zamontować. To dziś rolety działają tak jak należy.

allegrowicz65

Posty: 8