okna świdnica, gdzie warto ?

okna świdnica, gdzie warto ?

Interesuje mnie bardzo duży wybór okien w Świdnicy. Firma ma być na miejscu, bo chce żeby wzięli od razu wymiary.

Bankowy

Posty: 2

 
Kupowałem okna i rolety we Wrocławiu i jestem bardzo zadowolony. Jest tam firma, która ma super oferty. Ceny są bardzo różne. Wszytko zależne jest od tego, co się chce zamówić.

Oct714

Posty: 14

 
Duży wybór okien we Wrocławiu ma firma https://www.danzal.com/7-okna-pcv/ i zawsze się do nich zgłaszamy. Doradzają, pomagają i co istotne dają mi zawsze niesłychanie dobre ceny. Według mnie są najlepsi, wobec tego należałoby do nich zadzwonić żeby przygotowali ofertę z oknami.

Aniusiaaa1

Posty: 9

 
Trzeba pamiętać, że nie tylko okna są ważne. Istotne również będzie to jak je ktoś montuje. Miałem kiedyś super okna i nie wiedzieli jak je montować. Ostatnie przez okna nie wiało, ale obok niestety tak. Trzeba uważać na to, co się robi i komu się takie prace zlecana.

TomekK

Posty: 7

 
Nie lubię plastikowych okien, wobec tego mam drewniane. Chyba ze dziesięć lat z nich korzystam i nie powodują mi kłopotów, wobec tego z plastikami nie doradzę, co wybrać?

beata77

Posty: 14

 
Jeśli kupuje okna to tanie. Uważam, że plastikowe okna nie powinny być drogie. To ile mają komór nie ma znaczenia dla mnie. Ważne żeby wytrzymały kilka lat, co wcale nie jest takie proste. Jeśli kupujecie okna to sprawdzajcie, jaką dają na nie gwarancje. Wtedy w razie problemów macie możliwość zgłaszania tego o odzyskiwania kasy.

figo

Posty: 5